Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu ile internet sitenizi ziyaret edenlerden hedeflediğiniz dönüşümleri elde edebilirsiniz. Dönüşüm oranı ile satışlarınızı arttırabilir, tıklanma oranlarınızı (click-through rate) yükseltebilir ve diğer hedeflerinize site trafiğini arttırmadan da ulaşabilirsiniz.

İnternet sitenizi ziyaret eden potansiyel müşterilerinizin tamamlamasını istediğiniz işlemleri (ör. satın alma, bir bültene kayıt olma) veya iyileştirmek istediğiniz başarı kriterlerinizi, dönüşüm oranı optimizasyonu ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede düzenlediğiniz kampanyalardan ve site penetrasyonundan en iyi sonucu elde edebilirsiniz.

Hedef kitlenizin davranışlarını, sitenizin açılış sayfalarını, size en fazla dönüşümü sağlayan sitelerin tespiti ve daha fazlası, size özgün geliştireceğimiz dönüşüm oranı optimizasyonu stratejisinde!

Araştırmalar, geliştirmeler, testler ve raporlamalar ile hedeflerinize ulaşmanızda süreklilik kazandırabiliriz. Buna ek olarak, geliştireceğimiz stratejiler ile de potansiyel müşterilerinizin bilgilerinin datasına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

CRO Teknikleri

A/B Testleri

En iyi uygulamaları kullanarak potansiyel müşterileriniz hakkında veriler sağlıyoruz. Bu veriler ışığında geliştireceğimiz dönüş oranı stratejileri ile sitenizden istediğiniz geri dönüşümleri alarak, büyümenize yardımcı oluyoruz.

Dönüşüm oranı optimizasyonu ile internet sitenizden maksimum verimi alırken, hedef kitlenize ilk andan itibaren unutulmaz bir deneyim yaşatabilirsiniz.