E-mail Pazarlama

Segmente özel hazırlanan kampanyalar ile ürünlerinizi ve hizmetlerinizi en efektif şekilde potansiyel müşterilerinizle buluşturabilir ve satışlarınız arttırabilirsiniz.

E-mail pazarlama ile segmente özel hazırlanacak içerikler ile müşteri memnuniyetini ve satışlarınızı arttırabilirsiniz. Kişiselleştirilebilir pazarlamaya imkan tanıması ile de, hedef kitleniz üzerinde kalıcı bir etki bırakabilirsiniz.

B2B ve B2C’de en çok tercih edilen taktiklerin başında gelen E-mail Pazarlama, hedef kitlenizle aranızda mükemmel bir iletişim kurmanıza yardımcı olur. Pazarlama yatırımlarınız arasında en fazla geri dönüşümü alabileceğiniz taktilerden biridir.

Kişiselleştirilebilir olması, segmente edilebilmesi, detaylı rapor sağlaması, satış stratejinizi geliştirmesi ve marka bilinirliğini arttırmasına yardımcı olması E-mail Pazarlama’nın en belirgin avantajlarındandır.

E-mail Pazarlama Stratejisi

Size uygun en iyi stratejiyi geliştirerek, satış takımınızın vazgeçilmez parçasına dönüştürüyor, zamandan ve bütçenizden tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz.

E-mail Pazarlama Raporlama

İyi bir raporlama ile mevcut datanızı segmente etmenizi kolaylaştırırken, bir sonraki kampanyanızın daha başarılı olmasını sağlayarak, satış verimliliğinizi arttırıyoruz.

E-mail Pazarlama Kampanyaları

Tasarım, içerik, doğru konumlandırma ve diğer önemli detayları sizin için yöneterek, e-mail pazarlama kampanyalarınızdaki geri dönüş oranlarının artmasını sağlıyoruz.

E-mail Pazarlama kapsamında alabileceğiniz danışmanlık hizmetleri

Data Segmentasyonu, Strateji Geliştirilmesi, Satışa Entegrasyonu, E-posta Planlaması, İçerik Tasarımı, A/B Testleri, Detaylı Raporlama, Kampanya Tasarımı ve Yönetimi

E-mail Kampanyanızı Ücretsiz Yapıyoruz

E-mail Pazarlamanın faydalarını göstermek adına e-mail tasarımını, gönderimini ve raporlamasını sizin adınıza biz yapıyoruz.

 
Fields marked with an * are required

E-mail pazarlama ile neyi elde etmek istiyorsunuz? (Satış, Marka Bilinirliği vb.)

E-bültene üye olmak istiyorum.