İnternet Reklamcılığı

İnternet reklamcılığı ile potansiyel müşterilerinizle ürünlerinizi veya hizmetlerinizi kısa sürede buluşturarak, satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Reklamanızı Doğru Zamanda Doğru Mecrada Doğru Kişiye Gösterelim! 

Hedef kitlenizi ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek, oluşturulacak reklam stratejisi ile bütçenizden maksimum geri dönüş almanıza yardımcı oluyoruz.

Potansiyel müşterilerinize, “Google Adwords Reklamları, Youtube Reklamları, Facebook Reklamları, Site Bannerları” üzerinden ulaşabilirsiniz.

Günlük takip ve testler ile reklamların ilgili hedef kitleye doğru bir şekilde ulaştığından emin olunarak, hem satışlarınızın hem de marka bilinirliğinizin arttırılması hedeflenir.

Google Adwords Reklamları

Google Adwords reklamları ile Google aramalarında ilk sayfada çıkabilirsiniz. Size uygun stratejiler geliştirerek hem zaman hem de bütçe konusunda en iyi seçeneği sunuyoruz.

Sosyal Medya Reklamları

Facebook, Twitter, Linkedin reklamları ile kişilere özel reklamlar geliştirerek, satışlarınızın artmasına yardımcı oluyoruz.

Display Reklamları

Bütçenize uygun ve hedef kitleniz tarafınızdan en fazla ziyaret edilen sitelerde, doğru reklam modeli ile maksimum verimi almanızı sağlıyoruz.

İnternet Reklamcılığı kapsamında alabileceğiniz danışmanlık hizmetleri

Google Adwords Yönetimi, Facebook Reklam Yönetimi, Linkedin Reklam Yönetimi, Reklam Planlaması ve Yönetimi, Reklam Stratejisi, Detaylı Raporlama, Kampanya Tasarımı, Metin ve Görsel Üretimi