Sosyal Medya Pazarlama

B2B ve B2C’de markaların en çok kullandığı taktiklerin başında Sosyal Medya Pazarlama geliyor
Sosyal medya danışmanlığı kapsamında alacağınız hizmet ile potansiyel müşterilerinizle etkileşiminizi arttırın. Etkili bir sosyal medya stratejisi ile müşterilerinizle olan diyaloğunuzu güçlendirebilir, marka bilinirliğinizi ve görünürlüğünüzü arttırabilir ve bu sayede hedeflerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Sosyal medya danışmanlığı ile sektörel gelişmelerden haberdar olurken, rakiplerinizin yaptıklarıyla ilgili bilgilere de sahip olabilirsiniz.

Sosyal Medya Danışmanlığı kapsamında alabileceğiniz hizmetler ise;

Hedef Kitle Analizi, Strateji Geliştirilmesi, Sosyal Medya Planlaması ve Yönetilmesi, Sosyal Medya İtibar Yönetimi, Facebook, Twitter ve Linkedin Reklam Yönetimi, Raporlama, Kampanya Tasarımı ve Yönetimi

Sosyal Medya Danışmanlığı

Markanızın hedeflerini, potansiyel müşterilerinizin içerik tüketimini ve rakiplerinizin yaptıklarını netleştirdikten sonra etkili bir strateji geliştiriyoruz.

Sosyal Medya Stratejisi

Geliştirilecek stratejiler sayesinde potansiyel müşterilerinizle etkileşiminizi arttırabilir ve sosyal medyayı satış kanalına çevirebilirsiniz.

Kampanya Tasarımı ve Yönetimi

Sosyal medya üzerinden gerçekleştireceğiniz kampanyalar ile hedefleriniz doğrultusunda stratejiler geliştirerek, beklediğiniz geri dönüşleri almanızı sağlıyoruz.

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medyada yer alacak reklamlarınızı doğru hedef kitle ile buluşturarak, kişiselleştirilmiş reklamlar ile bütçenizden maksimum verim almanızı sağlıyoruz.

37,7 milyon

Türk internet kullanıcısı (aktif) var

40 milyon

Türk Facebook kullanıcısı (aktif) var

2,5 saat

Kullanıcıların sosyal ağlarda geçirdiği ortalama süre

52%

Sosyal medya kullanıcı penetrasyonu oranı