Biletino Akademi bünyesinde 20 Mart saat 14:00’de Zoom’dan Dijital Dönüşüm’ü konuşacağız.

Siemens Türkiye’de Dijital Dönüşüm’ün başlangıcından başlayan deneyimlerimi, Boston Consulting Group tarafından aldığım eğitim notlarımı ve araştırmalarımı Biletino Akademi’de, 1,5 saatlik seminerde sizlerle paylaşacağım.

Dünya dijital değişimin peşinden gideli uzun zaman olmasına karşın, ülkemizde bu konu yeni yeni hak ettiği ilgiyi görüyor. Google Trends verisi de bunu teyit ediyor.

Mavi trend, ‘digital transformation’ kelimesinin dünya çapında aranması
Kırmızı trend, ‘dijital dönüşüm’ kelimesinin Türkiye’de aranması

dijital dönüşüm semineri Seminer: Dijital Dönüşüme Nereden Başlamalısınız? dijital donusum turkiye ve dunya

20 Mart 2021 tarihinde düzenleyeceğim Dijital Dönüşüm seminerime katılımı 30 kişiyle sınırladım. Bundaki amacım ise Dijital Dönüşüm konusu, çok fazla detay içerdiğinden sorularınıza da yanıt verebilmek. Sizlere hap şeklinde bilgileri sunmaya çalışacağım.

Öbür taraftan seminere katılan kişilerin adlarına, TEMA Vakfı’na birer fidan bağışı yapacağım. Bundaki amacım ise, seminer esnasında kullanacağımız kağıtların yerine yenilerinin dikilmesi.

Dijital Dönüşüm seminerinde genel olarak aşağıdaki başlıklara değineceğim.

  • Dijital dönüşüm nedir
  • Dijital dönüşümün tarihçesi
  • Dijitalleşen unsurlar
  • Dün, bugün ve geleceğin teknolojileri
  • Dijital dönüşüm süreçleri
  • Dijital dönüşüm yönetemi
  • Dijital dönüşüm örnekleri ve bu nokta da Siemens Türkiye’de dijital dönüşüm için yaptıklarımız.

Bu seminer ile amaçladığım ise, katılımcılara Dijital Dönüşüm’deki büyük resmi gösterebilmek. Genel çerçevelerini çizebilmek, dünyadaki örneklerini paylaşmak ve bu konuyla ilgili aksiyon almaları durumunda nasıl bir strateji izlemeleri gerektiğini genel olarak verebilmek.

Eğer sizde Dijital Dönüşüm ile ilgileniyorsanız ama nereden ve nasıl başlayacağınız bilmiyorsanız veya bu konuyla ilgili az bir bilginiz var ise, bu seminere katılmanızı öneririm.

Kayıt için > Dijital Dönüşüme Nereden Başlamalısınız