Teknolojik gelişmelerin Turizm alanındaki etkilerini öğrenmek ve bu durum karşısında neler yapabileceğinizi görmek adına sizi, IFITT Türkiye ve University of South Florida M3 Center for Hospitality Technology and Innovation işbirliği kapsamında yapılacak ‘Turizm Teknolojileri ve Araştırmaları Yaz Okulu’ na davet ediyorum. (Ders programını ve başvuru linkini en aşağıda bulabilirsiniz)

Bu konulara ilgi duyan akademisyenlerini, lisansüstü öğrencilerini ve sektör profesyonellerini bir araya getirmeye, onların bilgi ve farkındalıklarını artırmaya hedefleyen Yaz Okulu’ndaki dersler Zoom üzerinden gerçekleştirilecektir.

Alanında uzman 17 akademisyenin ve iş profesyonelinin ders vereceği Yaz Okulu, 23-29 Ağustos 2021 tarihleri arasında toplam 35 saatlik 15 ayrı dersten oluşacak. Sınavlardan başarılı bir şekilde geçen kişilere, sertifika verilecektir.

Ücretsiz olan bu eğitime katılmak isteyenlerden Turizm Ormanına iki fidan bağışlamaları istenmektedir.

Turizm’de Sosyal Medya!

Turizm sektöründe Sosyal Medya kullanımını ve deneyimlerimi katılımcılar ile paylaşacağım. Yaklaşık 2 saat boyunca sizlerle çok zengin bir içeriği paylaşmaya çalışacağım. Bu iki saat içerisinden aşağıdaki başlıkları açarak anlatmaya çalışacağım.

Sosyal Medya’yı Ne kadar İyi Tanıyoruz?
İnsan Psikolojisini Ne kadar İyi Biliyoruz?
Her Şey Onlar İçin; Hedef Kitleniz
En Büyük Silahımız; İçerik
Olmazsa Olmazımız; Sosyal Medya’da Reklam
Başarı & Başarısız Örnekler

Çok heyecanlı olduğumu söylemeliyim, çünkü daha önce böylesine güzel bir ekip ile uluslararası bir projede yer almamıştım. Bu vesile önce kıymetli Dr. Senem Yazıcı hocama ve IFITT Türkiye yönetimine teşekkür ederim.

Yaz Okulu Programı

Turizm Teknolojileri ve Araştırmaları Yaz Okulu Turizm Teknolojileri ve Araştırmaları Yaz Okulu Turizm Teknolojileri ve Aras  t  rmalar   Yaz Okulu
Turizm Teknolojileri ve Araştırmaları Yaz Okulu: Ders Programı

Kayıt olmak için tıklayın